KELLER poligrafia dla przemysłu sp. z o. o. sp. k. to czołowy polski producent maszyn i urządzeń poligraficznych oraz lider w automatyzacji produkcji przemysłowej. Nasi pracownicy uczestniczą w procesach produkcyjnych, oddając do rąk Klientów produkty na wysokim, światowym poziomie. Produkujemy urządzenia do sitodruku, tampodruku i hotstampingu, zapewniamy szkolenia, wsparcie techniczne i materiały eksploatacyjne.

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM FIRMY, POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO:

OPERATOR MASZYN CNC - FREZER

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Dąbrówka (pow. poznański) (okolice)

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa maszyn CNC (frezarka/ploter),
  • praca przy produkcji elementów do maszyn poligraficznych/produkcja jednostkowa,
  • wykonywanie detali wg rysunku technicznego,
  • kontrola i dbanie o jakość wytwarzanych detali,
  • wymiana narzędzi, uzbrajanie i ustawianie maszyny.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość rysunku technicznego oraz obsługi narzędzi pomiarowych,
  • wykształcenie średnie techniczne lub ukończone kursy/certyfikaty,
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość programu Inventor HSM,
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn ze sterowaniem Sinumeric.

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • praca na pełen etat w systemie jednozmianowym (6:00-14:00 lub 7:00-15:00),
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
  • praca w nowej hali produkcyjnej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wdrażanie własnych pomysłów usprawniających proces produkcyjny.