Wałki

Wałki i koła grzewcze do hot stampingu

Hot stamping to coraz bardziej popularna i jedna z najszybciej rozwijających się technik uszlachetniania druku. Dzięki zachwycającemu efektowi końcowemu, stosuje się go w bardzo wielu przypadkach, do upiększania różnorodnych produktów. Rozprzestrzenianie i stosowanie hot stampingu widać szczególnie na rynku opakowań, akcydensu, rynku dziełowego. Uszlachetniane są m.in. książki, opakowania z tworzyw sztucznych (kosmetyki i lekarstwa), elementy wyposażenia wnętrz i samochodów, mebli i innych elementów drewnopochodnych.

Jednak, jak każda technika poligraficzna, również najwyższej jakości hot stamping, żeby dawał zachwycający efekt, potrzebuje wysokogatunkowego sprzętu, nowoczesnych technologii, w skład których wchodzą wysokojakościowe elementy, takie jak wałki czy koła drukarskie.

Nasza firma, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, stworzyła najwyższej jakości komponenty, które idealnie sprawdzą się podczas stosowania metody drukarskiej, jaką jest hot stamping. Nasze produkty to przede wszystkim wałki, m.in. wałki grzewcze, a także koła drukarskie, np. specjalistyczne koła do hot stampingu. Wszystkie oferowane przez nas produkty to najwyższej jakości sprzęt poligraficzny, który idealnie sprawdzi się w każdym zakładzie. Nasze wałki i koła drukarskie wspomogą uzyskanie niepowtarzalnego i zachwycającego końcowego efektu nadruku, ale przede wszystkim usprawnią działanie maszyn i ułatwią pracę specjalistom. Wybierając naszą firmę i nasze produkty, np. wałki grzewcze lub koła drukarskie zyskujesz gwarancję, że druk będzie niezwykle dokładny i efektowny, a klient zadowolony. Ponadto, dzięki najwyższej jakości elementom, takim jak dostępne w naszym asortymencie wałki czy koła do hot stampingu jest możliwy zadruk na każdej, nawet nierównej powierzchni, umożliwiając tym samym wykonanie trudnych, niestandardowych zleceń w dokładny sposób.

Nowoczesny i zaawansowany proces produkcji, podparty najwyższymi standardami wypracowanymi przez lata doświadczeń, dostępnych w naszym sklepie wałków grzewczych oraz kół do hot stampingu, sprawia, że są one wyjątkowo trwałe i solidne. Dzięki szerokiej ofercie wałków i kół drukarskich z pewnością każdy zakład lub klient indywidualny znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. Ponadto, gwarancją wysokiej jakości naszych wałków oraz kół drukarskich, są zadowoleni klienci, których grono z roku na rok się powiększa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą najwyższej jakości wałków i kół drukarskich. W razie pytań lub wątpliwości nasi pracownicy z chęcią pomogą w wyborze odpowiednich, dostosowanych do indywidualnych potrzeb, produktów.

  • Piasta wykonana z aluminium

  • Guma silikonowa o bardzo dobrych parametrach mechanicznych i wytrzymałościowych

  • Twardość gumy od 40 do 100 st. shore’a

  • Wymiary dobierane indywidualnie do potrzeb klienta

Całość produkcji jest wykonywana w naszym zakładzie, co zmniejsza czas realizacji.