FARBY DO SITODRUKU

W naszej ofercie znajdziecie Państwo farby znanych i cenionych marek:

Profesjonalne farby UV-PRO utrwalane światłem UV. Wysokowydajne i wysokokryjące farby wykorzystywane są w przemyśle kosmetycznym, AGD, opakowaniowym i do druku na szkle.

OFERTA UV-PRO

Specjalistyczne farby rozpuszczalnikowe do zastosowań przemysłowych w branżach automotive, AGD, kosmetyce i technologii IMD.

OFERTA PROELL

Farby rozpuszczalnikowe do zastosowania głównie w branży artykułów reklamowych, w tym na materiałach silikonowych oraz do zdobienia elementów AGD.

OFERTA SERICOM

Oferujemy Klientom usługę doboru odpowiedniej farby do druku na wszystkich podłożach wg palet kolorystycznych Pantone, NCS i RAL.

Oferta KELLER to wysokiej jakości farby do zadruku różnych powierzchni i produktów. Oferta obejmuje farby sitodrukowe, farby tampodrukowe, farby do poddruku pod hotstamping oraz efekty specjalne typu Mirror Ink, UV Chrome, Rainbow Ink, a także farby na plandeki, szkło i długopisy. Proponujemy produkty cenionych marek w branży poligraficznej. Zamówicie u nas farby z których korzystają zakłady przemysłowe w całej Polsce i na świecie.

Wdrażając technologie druku w zakładach przemysłowych opieramy się na niezawodności i wysokiej jakości farb graficznych. Pomagamy w doborze farby do druku na określonych podłożach – klienci mogą liczyć na nasze fachowe doradztwo.

Przykłady zastosowań farb sitodrukowych: panele AGD, elementy wyposażenia samochodów, gaśnice, opakowania szklane i z tworzyw, produkty medyczne i pokrewne.

Marcin Koligat - sales manager / kierownik działu farb

+48 784 658 841

m.koligat@e-keller.pl

Kamil Nierychlewski - logistyk / przygotowanie farb graficznych

+48 602 686 288

farby@e-keller.pl