Chemia do sitodruku

W naszej ofercie posiadamy również chemię do sitodruku, a dokładnie do obróbki sit. Firma SAATI oferuje środki chemiczne wysokiej jakości, poniżej link do strony na której zostały przedstawione specyfikacje oferowanych produktów.

Emulsje i pozostała chemia do sitodruku

Polecamy wysokiej jakości emulsje. Sprzedajemy preparaty dostosowane do pracy z różnymi rodzajami farb i typami urządzeń. Możecie Państwo wybrać emulsję Norikop 2 FP odporną na farby rozpuszczalnikowe oraz UV lub Norikop 6 GT dostosowaną do pracy z farbami wodnymi i plastizolowymi. Nasza chemia do sitodruku pozwala na szybkie pokrycie sita i zapewnia doskonałą jakość druku. KELLER proponuje też uniwersalne emulsje polimerowe do druku z użyciem farb rozpuszczalnikowych, wodnych i UV. Oprócz emulsji, sprzedajemy także zmywacze i odwarstwiacze.

Ekologiczny zmywacz sitodrukowy IR23 SAATI

Wysokowydajny, uniwersalny, ekologiczny zmywacz do usuwania farby z siatki w trakcie i po zakończonym procesie druku. Doskonale sprawdza się zarówno do mycia ręcznego, jak i w myjkach automatycznych. Dedykowany do farb rozpuszczalnikowych, plastizolowych i UV. Produkt ten spełnia normy certyfikatu GOTS, dyrektywy REACH oraz normy środowiskowe wynikające z obecnych przepisów prawa PL i EU.

Dowiedz się więcej

Najlepsza chemia do sitodruku

Chemia do sitodruku w naszej ofercie doskonale współgra z proponowanymi przez nas maszynami oraz farbami. Zamówcie Państwo preparaty polecane przez KELLER, by mieć pewność, że korzystacie z chemii najwyższej jakości. Jeśli zastanawiacie się, który produkt najlepiej spełni Państwa oczekiwania, zadzwońcie do nas lub napiszcie. Nasi specjaliści chętnie pomogą w dokonaniu właściwego wyboru.