Matryce do hot stampingu i hot printu

Wszystkie oferowane matryce do hotprintu i hotstampingu, m.in matryce do tłoczenia, matryce strukturalne, matryce odlewane czy matryce grawerowane, projektowane są indywidualnie w zależności od zapotrzebowania klienta. Odpowiednio dobrany materiał do matrycy oraz kształt pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości zdobienia, które da zachwycający i trwały efekt końcowy.

Zajmujemy się wytwarzaniem wszelkiego rodzaju matryc takich jak wyżej wspomniane matryce do tłoczenia, matryce odlewane, a także narzędzi silikonowych i urządzeń poligraficznych już od wielu lat, dzięki czemu mamy duże doświadczenie, które przekłada się na najwyższą jakość naszych produktów. Ponadto i co najważniejsze, sami jesteśmy producentem maszyn, na których pracują nasze matryce, m.in matryce odlewane – do hotprintu czy hotstampingu, dzięki czemu gwarantujemy doskonałe, solidne wykonanie, dające wysokogatunkowe druki i uszlachetnienia. Dodatkowo, w naszej kompleksowej ofercie znajdą Państwo także usługę znakowania tworzyw, grawerowania matryc oraz szereg najwyższej jakości narzędzi silikonowych.

Matryce grawerowane i stemple silikonowe do hot stampingu

Standardowo w naszej ofercie wykonujemy matryce grawerowane oraz inne, np. matryce do tłoczenia oraz stemple silikonowe, a także grawerowanie matryc. W zależności od zadrukowywanego detalu mogą być one płaskie lub o zadanym kształcie. Dostępne w naszym sklepie matryce, między innymi matryce grawerowane oraz stemple silikonowe idealnie nadadzą się do tłoczenia w kartonie, papierze, metalu, skórach i eko-skórach, jak również drewnie i wielu innych materiałach.

Dzięki dużemu doświadczeniu, najnowszej technologii i specjalistom, matryce, m.in. matryce odlewane, nie mają dla nas tajemnic. Najwyższa jakość wykonania matryc do hot stampingu wpływa na ich trwałość i solidność. Dzięki bogatemu i różnorodnemu asortymentowi produktów (matryce strukturalne, stemple silikonowe, narzędzia silikonowe) każdy zakład poligraficzny czy indywidualny klient, znajdą coś odpowiedniego dla siebie. Dodatkowo, oferujemy kompleksową usługę grawerowania matryc i znakowania tworzyw.

Mosiężne i silikonowe matryce do hot stampingu

Standardowo w naszej ofercie wykonujemy matryce mosiężne oraz silikonowe i w zależności od zadrukowywanego detalu mogą być one płaskie lub o zadanym kształcie.

Przygotowanie plików:

  • prawidłowo przygotowany plik nie powinien zawierać czcionek, wszystkie teksty znajdujące się w projekcie powinny być zamienione na krzywe,

  • plik powinien być zapisany i przesłany w skali 1:1. Ponadto, dla ułatwienia, powinien być przysłany stroną czytelną, nasi specjaliści zajmą się lustrzanym odbiciem matrycy,

  • obiekty znajdujące się w pliku nie powinny na siebie w żaden sposób nachodzić,

  • elementy do złocenia lub tłoczenia powinny być zamkniętymi obiektami o jednolitym wypełnieniu, bez konturów,

  • pliki powinny być zapisane w odpowiednim formacie: .cdr, .ai, .eps, .pdf lub .dwg

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy. Wybór odpowiedniej matrycy spośród wielu dostępnych w naszym asortymencie, m.in matrycy strukturalnej czy matrycy grawerowanej może znacznie ułatwić pracę operatorom i introligatorom, a co najważniejsze pozwolić na doskonały nadruk. Chętnie rozwiejemy wszelkie problemy i po indywidualnej konsultacji przygotujemy wysokiej jakości matryce m.in matryce odlewane lub matryce strukturalne do hot stampingu, które pozwolą na stworzenie precyzyjnego nadruku. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą bogatą ofertą najwyższej jakości produktów.