MATRYCE DO TAMPODRUKU

W technologii tampodruku jednym z ważniejszych elementów wpływających na całokształt druku, jest forma drukowa inaczej zwana matrycą lub kliszą. Właściwy dobór matrycy do zadrukowywanej powierzchni jest niezwykle istotny dla uzyskania pożądanego efektu.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę najwyższej jakości matryc do tampodruku, w tym matryce stalowe, polimerowe, laserowe czy rotacyjne (wałki). Oferowane przez nas formy drukowe są uniwersalne, współpracują nie tylko z wyprodukowanymi przez nas urządzeniami, ale również z wszystkimi modelami maszyn drukarskich, które są dostępne na rynku. Matryce, które produkujemy idealnie sprawdzają się w druku na różnego rodzaju powierzchniach, takich jak tworzywa sztuczne, szkło, metal.

Najlepsze matryce do tampodruku.

W technologii tampodruku jest wiele komponentów i etapów druków, jednak jednymi z najważniejszych elementów są matryce do poligrafii, odpowiadające za całokształt ostatecznego nadruku, a co za tym idzie zadowolenie klienta. Właśnie dlatego powinny się one odznaczać wysoką jakością wykonania, gwarantującą uzyskanie najlepszych i najwyższej jakości efektów drukarskich. Oferowane przez nas matryce do poligrafii idealnie sprawdzają się do druku na różnego rodzaju powierzchniach, takich jak tworzywa sztuczne, szkło, metal czy drewno. Ponadto, matryce do złocenia, idealnie sprawdzą się podczas uszlachetniania druku.

Warto pamiętać, że ważne jest, aby wybierać tylko sprawdzone i godne polecenia matryce do poligrafii, od najlepszych producentów matryc, zapewniające odpowiedni poziom druku i zachwycające efektem końcowym, a co za tym idzie, gwarantujące zadowolenie klienta.

Nasza firma – Keller, jest producentem matryc do tampodruku o najwyższej wytrzymałości i wyprodukowanych z wysokogatunkowych komponentów przez najlepszych specjalistów, z dużym doświadczeniem w poligrafii i w druku. Dzięki czemu oferujemy trwałe, wysokogatunkowe matryce do poligrafii, które idealnie sprawdzą się w każdym zakładzie.

Szeroki wachlarz oferowanych przez nas matryc do poligrafii sprawia, że z łatwością wybierzecie Państwo formy najlepiej dopasowane do zadań realizowanych w Waszym zakładzie poligraficznym. Zapewniamy, że jako jeden z najlepszych producentów matryc na rynku, oferujemy tylko najwyższej jakości produkty, które z pewnością spełnią nawet największe wymagania. Z pewnością doskonale sprawdzą się w każdej drukarni czy firmie poligraficznej, pomagając w osiąganiu założonych celów i działań. Oferowane przez nas matryce do poligrafii – tampodrukowe są uniwersalne, znakomicie współpracują nie tylko z wyprodukowanymi przez nas urządzeniami, ale również z innymi modelami maszyn drukarskich dostępnych na rynku polskim i europejskim. Dzięki naszemu doświadczeniu, z roku na rok grono zadowolonych z naszych matryc do poligrafii klientów rośnie. Ponadto, jako jeden z najlepszych producentów matryc, staramy się unowocześniać nasze techniki i tworzyć coraz to lepsze produkty, ciągle się rozwijając i dbając o naszych klientów.

Dobór odpowiednich materiałów eksploatacyjnych, w tym matryc do poligrafii, w szczególności do tampodruku to bardzo istotna kwestia, od której zależy efekt druku i należy podejść do niej w odpowiedni i przemyślany sposób. Jeżeli zastanawiają się Państwo nad tym, które matryce do poligrafii tampodrukowej najlepiej spełnią Państwa oczekiwania, ale nie wiedzą Państwo, który produkt będzie najlepszy, prosimy o skontaktowanie się z naszymi specjalistami. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz dobierzemy najlepsze matryce do poligrafii dla Państwa firmy. Ponadto, postaramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz potrzebom.

W naszej szerokiej ofercie, znajdą Państwo również najwyższej jakości matryce do złocenia. Jako doświadczony producent matryc, zapewniamy precyzyjne wykonanie, gwarantujące doskonałe, piękne i trwałe złocenia na druku. Uszlachetnienie druku naszymi matrycami do poligrafii, z pewnością zachwyci każdego klienta, dając niezapomniany efekt.

W ofercie posiadamy następujące matryce do poligrafii, tampodrukowe oraz klisze. Najwyższej jakości matryce do poligrafii – stalowe tampodrukowe światłoczułe, znanej i doświadczonej szwajcarskiej firmy FROIDEVAUX, z serii ECOPRINT o parametrze Ra 0,3, dwustronne oraz RECOPRINT o parametrze Ra 0,1. Na życzenie klienta dostępne są również klisze o grubościach 0,3 [mm]. To połączenie niezawodności i najwyższej jakości, dzięki czemu są one wyjątkowo trwałe i solidne.

Wytrzymałe i precyzyjnie wykonane matryce z tworzywa NYLOPRINT. Są one wymywane alkoholem, dzięki czemu zapewniają najlepszy poziom nadruków.

Doskonałe matryce stalowe o grubości 10 [mm], wykonane ze stali z 12% dodatkiem chromu. Te matryce do poligrafii przeznaczone są do bardzo precyzyjnych, płytko wytrawianych wzorów.

Oferujemy także cylindry drukarskie do tampodruku rotacyjnego o średnicy 100 mm oraz cały osprzęt do transportu i przechowywania.

Na życzenie naszych klientów wykonujemy także solidne i trwałe matryce stalowe o grubości 0,5mm o maksymalnych wymiarach 500×1200[mm]. Ponadto, ze względu na dobro klienta i charakter matryc do poligrafii, chcąc wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów, do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.

Najlepsze klisze do druku.

W naszej ofercie znajduje się także produkcja najwyższej jakości klisz, na najlepszym sprzęcie, przez doświadczonych specjalistów. Produkcja klisz do tampodruku obejmuje: przygotowanie przez nas grafiki – również zdjęcie obrazu z nietypowych kształtów i obróbka graficzna, przygotowanie klisz, a także przygotowanie matryc.

Gwarantujemy najwyższej jakości powtarzalność wzoru, przy produkcji z zastosowaniem matryc światłoczułych wytrawianych chemicznie. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszelkie wymagania naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą matryc do poligrafii oraz do kontaktu!

Czytaj więcej

UWAGA: PIERWSZE ZAMÓWIENIE REALIZUJEMY W CIĄGU 48H