KELLER Poligrafia dla przemysłu sp. z o.o. sp. k.

Siedziba firmy:

ul. Polna 9

62-070 Dąbrówka k. Poznania

W CZYM MOŻEMY POMÓC?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania i wątpliwości. Zależy nam na tym, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie dlatego każda z osób poniżej chętnie poświęci Państwu swój czas. Stawiamy na profesjonalizm i współpracę.

Zespół KELLER

Dział handlowy

Dział sprzedaży

Adres mailowy:

sales@e-keller.pl

Robert Kur

Inżynier sprzedaży

Adres mailowy:

r.kur@e-keller.pl

Telefon:

+48 692 259 833

Krzysztof Porada

Inżynier sprzedaży

Adres mailowy:

k.porada@e-keller.pl

Telefon:

+48 882 817 834

Marcin Koligat

Sales manager

Adres mailowy:

m.koligat@e-keller.pl

Telefon:

+ 48 784 658 841

Dział R&D

Jakub Witczak

R&D manager

Adres mailowy:

j.witczak@e-keller.pl

Telefon:

+48 882 769 306

Karol Rypiński

Specjalista ds. R&D

Adres mailowy:

k.rypinski@e-keller.pl

Telefon:

+48 660 146 365

Kamil Nierychlewski

Specjalista ds. R&D

Adres mailowy:

k.nierychlewski@e-keller.pl

Telefon:

+48 602 686 288

Dział marketingu

Joanna Fadrowska

Kierownik działu marketingu

Adres mailowy:

j.fadrowska@e-keller.pl

Telefon:

+48 662 309 003

Karolina Mańczak

Specjalista ds. marketingu

Adres mailowy:

k.manczak@e-keller.pl

Telefon:

+48 787 060 982

Malwina Cieślik

Recepcjonistka / Pracownik działu marketingu

Adres mailowy:

m.cieslik@e-keller.pl

Telefon:

+48 662 801 818

Dział przygotowania produkcji / Obsługa klienta

Tomasz Kwiecień

Preproduction manager

Adres mailowy:

naswietlarnia@e-keller.pl

Telefon:

+48 734 438 785

Robert Grynia

Logistyka / farby graficzne

Adres mailowy:

farby@e-keller.pl

Telefon:

+48 882 496 104

Agnieszka Walkowiak

Specjalista ds. tamponów drukarskich

Adres mailowy:

tampony@e-keller.pl

Telefon:

+48 883 333 447

Wojciech Woźnica

Specjalista ds. przygotowania produkcji

Adres mailowy:

hotstamping@e-keller.pl

Telefon:

+48 539 950 562

Dział techniczny

Michał Kupka

Kierownik działu konstrukcyjnego

Adres mailowy:

m.kupka@e-keller.pl

Telefon:

+48 606 641 620

Tomasz Andrzejewski

Kierownik działu automatyki

Adres mailowy:

t.andrzejewski@e-keller.pl

Telefon:

+48 604 505 623

Alicja Studzińska

Kierownik obszaru produkcyjnego i jakościowego

Adres mailowy:

a.studzinska@e-keller.pl

Telefon:

+48 600 298 841

Łukasz Chmielewski

Kierownik działu montażu

Adres mailowy:

l.chmielewski@e-keller.pl

Telefon:

+48 502 517 042

Dział księgowości

Serwis

Magazyn

Jagoda Olesińska

Kierownik działu księgowości

Adres mailowy:

j.olesinska@e-keller.pl

Telefon:

+48 532 368 015

Iga Ziółkiewicz

Młodsza księgowa

Adres mailowy:

i.ziolkiewicz@e-keller.pl

Telefon:

+48 696 886 356

Dawid Misiak

Serwisant

Adres mailowy:

serwis@e-keller.pl

Telefon:

+48 787 053 743

Tomasz Kosmowski

Specjalista ds. logistyki

Adres mailowy:

magazyn@e-keller.pl

Telefon:

+48 608 090 409

Kadra zarządzająca

Radosław Żmijewski

Dyrektor handlowy

Adres mailowy:

r.zmijewski@e-keller.pl

Telefon:

+48 784 043 062

Damian Bujanowski

Dyrektor techniczny

Adres mailowy:

d.bujanowski@e-keller.pl

Telefon:

+48 539 934 027

Zarząd

Piotr Rogacki

Adres mailowy:

p.rogacki@e-keller.pl

Piotr Uranowski

Adres mailowy:

p.uranowski@e-keller.pl

Dane rejestrowe

KELLER Poligrafia dla przemysłu sp. z o.o. sp. k.

Adres pocztowy:

ul. Polna 9, 62-070 Dąbrówka

NIP:

781 189 32 54

REGON:

302655865

KRS:

0000497690