Ogłoszenia bieżące
Dziękujemy za zainteresowanie, w chwili obecnej nie prowadzimy żadnych rekrutacji. Zapraszamy do śledzenia naszych ofert pracy na bieżąco.
Ogłoszenia archiwalne
KELLER poligrafia dla przemysłu sp. z o. o. sp. k. to czołowy polski producent maszyn i urządzeń poligraficznych oraz lider w automatyzacji produkcji przemysłowej. Nasi pracownicy uczestniczą w procesach produkcyjnych, oddając do rąk Klientów produkty na wysokim, światowym poziomie. Produkujemy urządzenia do sitodruku, tampodruku i hotstampingu, zapewniamy szkolenia, wsparcie techniczne i materiały eksploatacyjne.
W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM FIRMY, POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO:
Specjalista przygotowania produkcji – tampony drukarskie
Miejsce pracy: Poznań (okolice), Skórzewo (pow. poznański) (okolice)
OPIS STANOWISKA:
  • przygotowanie i produkcja tamponów drukarskich
  • samodzielna organizacja i koordynacja działań produkcyjnych
  • zapewnienie efektywnego procesu produkcyjnego
  • kontakt z klientem i obsługa bieżących zapytań
  • rozwój technologiczny działu tampodruku
WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum średnie
  • zdolności manualne i techniczne
  • dokładność i sumienność
  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • znajomość technologii druku, w szczególności tampodruku będzie atutem
  • komunikatywność, umiejętności interpersonalne
OFERUJEMY:
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość pracy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie z transparentnym systemem prowizji
  • przyjazną atmosferę i pracę, do której przychodzi się z uśmiechem na twarzy
  • umowę o pracę
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość awansowania wewnątrz struktur firmy
  • indywidualną ścieżkę rozwoju
  • możliwość współpracy ze światowymi markami
  • wsparcie technologiczne i rozwojowe
  • stałe godziny pracy
SAMODZIELNY SPECJALISTA DS. MARKETINGU
  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy,
  • zarządzanie projektami działu marketingu,
  • samodzielne tworzenie materiałów reklamowych (zdjęcia, filmy, grafiki),
  • tworzenie treści i prowadzenie kanałów społecznościowych,
  • wsparcie sprzedaży,
  • współpraca z innymi działami firmy w celu efektywnej realizacji celów,
  • organizacja konferencji i wydarzeń firmowych.
WYMAGANIA:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • znajomość/zainteresowanie branżą techniczną/poligraficzną,
  • wiedza na temat marketingu w sektorze B2B,
  • umiejętność tworzenia i redagowania tekstów,
  • podstawy w zakresie fotografowania, filmowania i obróbki graficznej multimediów,
  • ukierunkowanie na rozwój,
  • wysokie zaangażowanie w realizowane zadania,
  • prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie dopasowane do poziomu posiadanych umiejętności i doświadczenia.