KELLER poligrafia dla przemysłu posiada w swojej ofercie wysokiej jakości farby do zadruku różnych powierzchni i produktów. Nasza oferta obejmuje farby do tampodruku, jak i farby do sitodruku, farby rozpuszczalnikowe oraz utrwalane promieniami UV.

Każdemu Klientowi możemy zaproponować i dobrać farby odpowiednie do wszelkich rodzajów powierzchni:

– farby odpowiednio kryjące na tworzywa sztuczne, odznaczające się odpornością na czynniki zewnętrzne i zapewniające najlepszy sposób krycia

– farby tampodrukowe na szkło i metal, a więc bardzo wymagające materiały

– farby tampodrukowe na tkaniny oraz gumę i silikon

– proponujemy produkty odpowiednie do druku na łatwych materiałach oraz takie, które sprawdzą się w przypadku trudnego podłoża, jak PBT czy PP/PE nieaktywowane.

Pomagamy Klientom w doborze farby do druku na określonych podłożach. Klienci mogą liczyć na nasze fachowe doradztwo i wieloletnie doświadczenie. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, a ponadto oferujemy wykonywanie testów na detalach Klienta. Odpowiedni dobór farby pozwala na uzyskanie druku wysokiej jakości i odpowiedniej trwałości.

Posiadamy w ofercie produkty Producentów cenionych w branży poligraficznej. Jesteśmy przedstawicielem wysokiej jakości marek Proell i Sericom.