Dziadek Założyciel. Czy istniał naprawdę?

11.04.1996

Oczywiście, że istniał! Są na to niezbite dowody w postaci naocznych świadków i starych fotografii. Początek istnienia firmy Keller przypada na rok 1996, w którym to roku wspomniany Przodek zaczął wytwarzanie tamponów drukarskich oraz handel maszynami poligraficznymi z Dalekiego Wschodu.

Firmie szybko przybywało...

11.02.1997

...zadowolonych Klientów, wiedzących o rzetelności i fachowości naszego Przodka. Bywało, że wschodnie wynalazki potrzebowały nagłej interwencji sprawnego mechanika, który w firmie Keller zaczął działać od roku 1997. Odtąd firma zaczęła dynamiczny rozwój zatrudniając kolejnych mistrzów poligrafii w dziale tamponów tampodrukowych.

Kolejny dział – farby graficzne

12.01.1999

Wobec szybkiego wzrostu sprzedaży maszyn wynikła potrzeba zaopatrywania naszych klientów w materiały eksploatacyjne do nich, przede wszystkim farby. Tak powstała istniejąca do dziś mieszalnia farb poligraficznych. Proces mieszania komponentów nadzorował kosmiczny jak na tamte czasy zestaw: komputer ze spektrofotometrem.

Przygotowalnia form drukowych

19.08.2002

To trzeba było zrobić już dawno temu! – krzyknął Przodek Założyciel. Miał na myśli piękną, przestronną i wyposażoną w nowy sprzęt przygotowalnię sitodrukową i tampodrukową. Odtąd mogliśmy samodzielnie produkować wszystko, co jest potrzebne, żeby maszyny do sitodruku i maszyny do tampodruku wychodziły od nas kompletnie wyposażone: tampony i matryce do tampondruku, sita do sitodruku i farby graficzne dla tych technik.

Nowa hala maszyn

19.11.2003

Nasze dotychczasowe powierzchnie produkcyjne, magazynowe i wystawiennicze okazały się zbyt małe wobec szybkiego rozwoju firmy a także wobec planów Przodka i jego Następcy. Firma Keller zaczyna wynajmować nową halę w Przeźmierowie.

Rozrastamy się – kolejna lokalizacja

18.03.2006

Zadowolonych klientów przybywało. Już nie jeden, a cztery duże koncerny o światowym zasięgu zaufały naszemu potencjałowi. Kolejne projekty maszyn do: sitodruku, tampodruku, hot stampingu, automatyzacji linii produkcyjnych wyszły z głowy, a później z komputera Piotra. Zatrudnieni montażyści realizowali te projekty w nowej dużej hali produkcyjnej w Skórzewie.

Keller przedstawicielem Proell i Froidevaux

05.10.2010

W 2010 roku Keller zostaje przedstawicielem niemieckiej firmy Proell. Farby z niemieckiego koncernu to uznane na świecie produkty. Nasza mieszalnia farb graficznych zyskała ważnego dostawcę. Ponadto w 2010 r. Keller rozpoczyna współpracę z firmą Froidevaux - producentem matryc do tampodruku.

Dział produkcji części

15.03.2012

W firmie Keller powstaje własny Dział produkcji części.

Dział automatyki i elektryki

10.09.2013

W firmie Keller powstaje własny dział automatyki i elektryki.

Keller rozpoczyna sprzedaż farb Sericom

20.05.2015

Keller rozpoczyna sprzedaż produktów SERICOM. Profesjonalne farby graficzne włoskiego producenta SERICOM są doceniane na całym świecie.

Keller rozpoczyna współpracę z branżą medyczną i farmaceutyczną

23.04.2016

Keller rozpoczyna współpracę z branżą medyczną i farmaceutyczną. Keller uruchamia nowe działy: R&D i Marketing.

Sprzedaż wzrasta o ponad 30% rok do roku!

2016 - 2019

Okres od 2016 do 2019 to czas intensywnego rozwoju sprzedaży. Sprzedaż w firmie Keller wzrasta o ponad 30% rok do roku.

Początek inwestycji w nową halę produkcyjną

4.10.2019

Nasza nowa siedziba

19.10.2020

Mimo trudności związanych ze światową pandemią koronawirusa, udaje się zakończyć prace związane z nową siedzibą i 19 października 2020 roku przeprowadzić się do nowej większej i wygodniejszej siedziby w Dąbrówce koło Poznania.