Piece suszące UV i IR do sitodruku

Piece suszące do sitodruku marki KELLER skutecznie utrwalą farbę na dowolnym podłożu. Proponowane przez nas urządzenia doskonale nadają się do suszenia nadruków na kartonach, papierach, metalu, drewnie, wielu tworzywach sztucznych, a także powierzchni szklanej i ceramicznej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo piece suszące IR oraz UV. To dwie technologie najczęściej wykorzystywane do utrwalania farby w przemyśle poligraficznym.

Suszący piec do sitodruku oraz tampondruku

IR oznacza infrared, a więc promieniowanie podczerwone, natomiast UV to ultraviolet, czyli fale utrafioletowe. Piece mogą być wykorzystywane do pracy z różnymi metodami druku. Najczęściej stosuje się fale podczerwone oraz ultrafioletowe przy tampondruku oraz sitodruku. Nasze piece suszące UV oraz IR można wykorzystać również w druku offsetowym.

Jeśli nie wiecie Państwo, które urządzenie najlepiej spełni Wasze potrzeby, skontaktujcie się z naszymi specjalistami. Chętnie pomożemy dokonać właściwego wyboru. Zapraszamy do współpracy duże zakłady przemysłowe i niewielkie pracownie poligraficzne.

Cechy pieców suszących do sitodruku produkowanych w KELLER:

  • Efektywny system grzania IR.

  • System wewnętrznej dystrybucji ogrzanego powietrza.

  • Ujednoradnianie temperatury powietrza.

  • Różnorodnośc zastosowań, np.: zadrukowane detale, suszenie sit do sitodruku.

  • Moc dobierana do indywidualnych potrzeb.

  • W pełni regulowane parametry: czas i moc grzania, system powiadomień i ostrzeżeń.