MASZYNY DO SITODRUKU THIEME

Konfigurowalne – Możliwe do rozbudowy – Dowolność formatu

Wysoko rozwinięte systemy THIEME do sitodruku przemysłowego i graficznego oferują szeroką gamę opcji zarówno pod względem jakości druku, jak i materiałów do druku oraz grubości zadrukowywanych materiałów.

 

Nasze maszyny seryjne charakteryzują się wysokim stopniem dojrzałości, ponieważ opierają się na doświadczeniu ponad 10 000 maszyn zainstalowanych na całym świecie. Jednocześnie rozwiązania maszynowe są dostosowywane do różnych okoliczności, ponieważ udane innowacje, m.in. z naszych maszyn specjalnych, również są wdrażane do maszyn seryjnych.

  • Konfigurowalne maszyny do sitodruku przemysłowego.
  • Gotowe rozwiązania dla różnych branż.
  • Możliwość rozbudowy o opcje dodatkowe.
  • Zmienne formaty długości i szerokości.
  • Najwyższa jakość druku.

 

THIEME ugruntowało swoją pozycję wiodącego dostawcy kompletnych rozwiązań dla przemysłu poligraficznego. Dzięki naszym systemom druku płaskiego pokrywamy cały zakres druku graficznego i przemysłowego.

  • Maszyny do sitodruku np. do zastosowań graficznych wielkoformatowych, nadruków na szkle, powlekania ogniw słonecznych.
  • Najnowocześniejsza technologia druku z ciągłym rozwojem.
  • Od maszyny półautomatycznej po zindywidualizowaną wielokolorową linię.
  • Koncepcje systemowe zapewniające najwyższą jakość druku i wydajność.

PREZENTACJA MASZYN

Półautomatyczna, maszyna do sitodruku płaskiego z głowicą podnoszoną pod kątem, przeznaczona do różnych zastosowań.

3/4-automatyczna maszyna do sitodruku płaskiego THIEME 500 H z głowicą podnoszoną pod kątem i automatycznym odbiorem arkuszy.

Półautomatyczna maszyna do sitodruku z ruchomym stołem drukarskim do materiałów sztywnych i elastycznych.

Półautomatyczna maszyna do sitodruku z ruchomym stołem drukarskim do druku na materiałach sztywnych i elastycznych w branży elektroniki.

Wysoko precyzyjna maszyna do sitodruku z automatycznym wyrównywaniem sita i podłoża za pomocą systemów kamer CCD.

3/4-automatyczna maszyna do sitodruku z ruchomym stołem drukarskim, do druku wielkoformatowego. Model THIEME 1000S/ 3000S jest dostępny również w wersji półautomatycznej.

3/4-automatyczna maszyna do sitodruku płaskiego z ruchomym stołem drukarskim i automatycznym systemem odbioru.

3/4- albo w pełni automatyczna maszyna do sitodruku płaskiego na szkle i innych sztywnych wielkoformatowych materiałach.

3/4- albo w pełni automatyczna maszyna do sitodruku płaskiego na szkle i innych sztywnych wielkoformatowych materiałach.

W pełni automatyczna maszyna do sitodruku na szybach samochodowych lub wszelkiego rodzaju szybach formowanych o różnym kształcie.

W pełni automatyczna maszyna do sitodruku z systemem chwytaków obiegowych. Precyzyjna konstrukcja, krótkie czasy konfiguracji. Absolutna niezawodność w pracy wielozmianowej. Wysoka precyzja i prędkość dzięki serwonapędom.

Modułowa linia do sitodruku 2- do 6-kolorowego z systemem chwytaków obiegowych. Najwyższa wydajność, szybkość i niezawodność.

Wyższa jakość druku dzięki idealnej krawędzi rakla.

Maszyna do laminowania płyt i elementów elastycznych.

Do pobrania