Tunele suszące i grzewcze IR

Cechy tuneli suszących/grzewczych IR produkowanych w KELLER:

  • System izolacji termicznej zapewniający oszczędność energii.

  • Indywidualnie dobierany system transportowy: parametry siatki dobierane do cech i właściwości detalu, systemy transportu płytkowego.

  • Płynnie regulowana prędkość przenośnika.

  • Wysokiej klasy sterowanie stabilizacją temperatury.

  • System ujednorodniania temperatury.

  • W pełni regulowane parametry: czas i moc grzania, system powiadomień i ostrzeżeń.

Tunele suszące IR do sitodruku i tampodruku

Promieniowanie IR skutecznie utwardza farbę lub lakier na różnych rodzajach powierzchni. Skrót IR oznacza infrared, a więc podczerwień. Fale IR znakomicie sprawdzają się w przypadku sitodruku i tampodruku, a bywają też wykorzystywane w druku offsetowym.

Tunele grzewcze IR dostosujemy do parku maszynowego znajdującego się już w Państwa firmie. Jako producent maszyn drukujących, jesteśmy w stanie stworzyć urządzenie o parametrach, które będą najlepiej odpowiadać charakterowi Waszej działalności. Oprócz produkcji samych maszyn, wspieramy również proces wdrażania. Gdy kupicie u nas tunel suszący IR, możecie liczyć na naszą pomoc w zakresie obsługi urządzenia.

Wszystkich klientów zapraszamy na szkolenia z zakresu obsługi sprzętu, a nasi specjaliści cały czas służą pomocą. Oferujemy tunele suszące IR, a także urządzenia wykorzystujące fale UV oraz modele dual, w których można stosować obie technologie. Dostarczamy urządzenia zarówno do niewielkich drukarni, jak i dużych zakładów przemysłowych. Zapraszamy do współpracy.