TAMPONY

TAMPONY DRUKARSKIE

Jesteśmy producentem tamponów silikonowych (tamponów drukarskich). Nasza pracownia wyprodukuje dla Państwa tampony silikonowe w dowolnym kształcie i odpowiednio dobranych parametrach: twardości, powierzchni druku, rodzaju zastosowanego silikonu i rodzaju formy.

W najnowszym katalogu przedstawiamy ponad 100 modeli tamponów, które wykonamy dla Państwa z wybranego rodzaju silikonu o pożądanej twardości.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tampony

ZOBACZ

Katalog

Jakie tampony drukarskie wybrać?
Tampondruk to bardzo wydajna metoda drukowania na rozmaitych powierzchniach. Technika ta nadaje się doskonale do nanoszenia grafiki na papier, tekturę, tkaniny i tworzywa sztuczna. Sprawdza się znakomicie również przy trudnych podłożach, takich jak szkło czy metal. Aby maszyna drukująca mogła dobrze spełnić swoje zadanie, musi być wyposażona w odpowiednie tampony drukarskie. Które modele dostępne w naszej ofercie najlepiej nadają się do zadań realizowanych przez Państwa firmę? Skontaktujcie się z nami, a chętnie doradzimy, który produkt będzie odpowiedni.

Proponujemy bardzo stabilne i odporne tampony tampondrukowe, które pozwalają na bardzo precyzyjne zdobienie nawet przy dużej szybkości. Oferujemy szeroki wachlarz produktów – do drukowania w różnych środowiskach chemicznych. Dostosowanie tamponu do charakteru druku pozwoli na bardziej wydajną pracę i sprawniejsze realizowanie zleceń. Nasze tampony do tampodruku są codziennie wykorzystywane w setkach zakładów poligraficznych w całej Polsce. Dołączcie Państwo do zadowolonych klientów KELLER.

CZYTAJ WIĘCEJ
...

KELLER jest producentem tamponów silikonowych (tamponów drukarskich). Nasza pracownia wyprodukuje dla Państwa tampony silikonowe w dowolnym kształcie i odpowiednio dobranych parametrach: twardości, powierzchni druku, rodzaju zastosowanego silikonu i rodzaju formy. Odbiorcami tamponów drukarskich KELLER są zakłady przemysłowe, w których ilość produkowanych detali sięga setek tysięcy sztuk. Wobec takich nakładów spełniamy wszelkie normy jakościowe. Klientom, którzy jeszcze nie dopracowali się własnych metod i receptur proponujemy programy wdrożeniowe w Waszych firmach i cykl szkoleń.

Przykładowe zastosowania tamponów silikonowych KELLER w technice tampodruku:
- tabletki, drażetki
- strzykawki
- elementy obuwia, podeszwy
- klocki hamulcowe
- porcelana, szkło
- szuflady lodówek
- długopisy

Tampony silikonowe do tampodruku na detalach
KELLER jest producentem najwyższej jakości tamponów silikonowych do tampodruku. Nasze produkty powstają na bazie najlepszych mieszanek kauczukowych w oparciu o wiedzę i doświadczenie jakie zdobyliśmy podczas wieloletniej praktyki w obszarze przetwórstwa silikonów oraz prac naszego laboratorium kauczuków silikonowych.

Tampony do druku półautomatycznego
Do rodziny Producve Line należą tampony zaprojektowane do prac z wykorzystaniem półautomatycznych maszyn drukarskich.
Wyróżniają je:
- bardzo krótki czas przygotowania tamponu do pracy, wynoszący ok. 1 min.,
- powtarzalność nadruku od początku pracy tamponu,
- bardzo wysoka wytrzymałość również przy wysokich naciskach i skomplikowanych kształtach,
- brak konieczności stosowania przerw w pracy tamponu,
- stabilność przy wysokich prędkościach pracy.

Tampony o najwyższej odporności na działanie środków chemicznych
Do rodziny Chemical Line należą tampony zaprojektowane do prac w najbardziej agresywnych środowiskach chemicznych. Odpowiednio dobrana mieszanka silikonowa oraz technologia przetwórstwa prowadzą do uzyskania wyjątkowych właściwości wytrzymałościowych przy pracy w najbardziej wymagających środowiskach agresywnej chemii. Dzięki wyrobom z grupy Chemical Line możliwe jest uniknięcie przestojów produkcyjnych wynikających z konieczności częstej wymiany tamponów, zwiększenie produktywności oraz obniżenie ilości zużywanych tamponów.

Tampony dla wysokowydajnych linii automatycznych
Automaon Line to linia produktów przeznaczonych do pracy na wysokowydajnych stanowiskach zautomatyzowanych. Tampony z serii Automaon Line charakteryzują się:
- wyjątkową stabilnością mechaniczną, umożliwiającą pracę z najszybszymi maszynami bez powstawania błędów wynikających z drgań tamponu,
- najwyższą precyzją oddawania druku przy najszybszych programach pracy urządzeń,
- najwyższymi parametrami wytrzymałości mechanicznej,
- krótkim czasem przygotowania do pracy, skracającym całkowity czas przezbrojenia maszyny.