Tampodruk rotacyjny

Technika tampodruku jest jedną z najczęściej wykorzystywanych metod zadruku, w tym także druku przemysłowego. Do jego wykonania potrzebne jest użycie specjalnych matryc tampodrukowych, które posiadają konkretny wzór czy tekst do odbicia na danej powierzchni. Tampodruk służy przede wszystkim do drukowania grafik oraz tekstu na różnego typu materiale. Nowoczesna technologia pozwala na druk nie tylko po płaskiej powierzchni, ale także rotacyjny. Tak zwany druk 360 to znaczne ułatwienie dla nietypowych zleceń. Najczęściej wykorzystywany jest przy drukowaniu takich powierzchni jak:

Tampodruk – druk ciągły:

  • Profile ekstrudowane

  • Tabletki

  • Drażetki

  • Pastylki

  • Zakrętki

  • Zakrywki

Druk na okrągło (druk rotacyjny) pozwala na zadrukowanie detalu eliptycznego po całym jego obwodzie czyli 360 stopni. Takie rozwiązanie to znaczne ułatwienie w branży poligraficznej, która na co dzień mierzy się z różnego typu zadaniami i wymaganiami klientów. Druk 360 to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują wysokiej jakości nawet przy bardzo skomplikowanych zadaniach. W firmie Keller oferujemy maszyny o niezwykle wysokiej częstotliwości taktowania, dzięki czemu opłaca się drukować nawet na produktach o bardzo niskiej wartości. Tym samym obniżamy koszty produkcji i wykonania zadruku, co pozwala na znaczne oszczędności, bez tracenia na jakości. Z naszymi urządzeniami do druku rotacyjnego stworzy się efektowne nakrętki, pokrywki czy okrągłe opakowania dla branży farmaceutycznej, spożywczej oraz automotive. Wszechstronność oferowanego druku na okrągło to rozwiązanie dla każdej firmy drukarskiej z branży poligraficznej. Maszyny do druku rotacyjnego wytwarzamy dla naszych klientów na zamówienie, biorąc pod uwagę cechy i charakter ich linii produkcyjnej. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.

Pomagamy w doborze najlepszego rozwiązania, chętnie doradzamy w problematycznych kwestiach oraz odpowiemy na każde nurtujące Państwa pytanie. Podmioty kupujące maszyny do druku rotacyjnego w Keller mogą liczyć na profesjonalne wdrożenie urządzeń w swoich firmach. Naszym klientom zapewniamy pomoc naszych konstruktorów, automatyków i montażystów przy uruchamianiu i integracji urządzeń. KELLER to najwyższa jakość urządzeń do druku rotacyjnego (druk 360).