Maszyny i urządzenia do sitodruku

Mówiąc o druku, warto zaznaczyć, że istnieje kilka sposobów jego wykonania. Jeden z najstarszych wynalazków człowieka może zostać wyprodukowany metodami dostosowanymi do zamierzonych efektów. Jednym z nich jest sitodruk, wykorzystywany m.in. przy nanoszeniu nadruków na fragmenty odzieży czy tkaniny. Sitodruk jest to technologia druku, w której farba sitodrukowa jest przeciskana na docelowe podłoże przez oczka sita (siatki), stąd nazwa tego procesu. Do przeprowadzenia tego procesu potrzebny jest specjalny szablon nałożony na wspomnianą siatkę, przez który przepływa farba. W ten sposób naniesiona na powierzchnię sita emulsja światłoczuła, odpowiednio naświetlona, wywołana i utrwalona pozwala nam precyzyjnie określić, które miejsca siatki będą przepuszczać farbę a które nie – jednym słowem uzyskamy drukowany wzór. To bardzo precyzyjna czynność, wymagająca od użytkownika pewnego doświadczenia. Odpowiednio wykonana przynosi jednak zadowalające efekty i pięknie prezentuje się na każdej powierzchni. Drukowanie za pomocą sitodrukarki może być wykonane zarówno na papierze, teksturze, folii, płytach z tworzyw sztucznych, metalach czy też na przedmiotach stworzonych z kilku materiałów. Firma KELLER, czyli producent maszyn do sitodruku, od kilku lat produkuje i wdraża przemysłowe maszyny sitodrukowe. Wysokiej jakości urządzenia, dostosowane są do najwyższych potrzeb i spełniają wszelkie wymagania, jakie stawia się tego typu sprzętom. Maszyny do sitodruku mają zastosowanie w różnych branżach (m. in. AGD, farmacja, motoryzacja) i stanowią cenne wyposażenie każdej drukarni. Dzięki nowoczesnej technologii doskonale sprawdzają się nawet przy najbardziej skomplikowanych pracach.

Urządzenia do sitodruku to sprzęt, który działa wydajnie i pozwala na otrzymanie wysokiej jakości nadruków. Jednak, aby efekty końcowe były takie, jak się tego oczekuje, maszyna sitodrukowa powinna być obsługiwana przez osobę znającą się na jej użytkowaniu. Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej o sitodruku, to zapraszamy na szkolenia, które organizujemy w naszej firmie. Nasi pracownicy przedstawią funkcje, jakimi odznaczają się oferowane maszyny sitodrukowe, dokładnie omówią zasady ich pracy, a także odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania. Wspieramy naszych przyszłych i obecnych klientów przeprowadzając cykl niezbędnych wykładów, dzięki którym mogą Państwo dowiedzieć się istotnych informacji odnośnie technologii sitodruku.

  • Jako producent maszyn do sitodruku oferujemy maszyny sitodrukowe, które można wykorzystać do wykonywania druku: płaskiego, na okrągło, przedmiotów stożkowych i do przedmiotów o kształtach nieregularnych. Dzięki temu maszyny sitodrukowe pozwalają na uniwersalną pracę, dostosowaną do indywidualnych wymagań.

  • Maszyny do sitodruku produkowane w KELLER powstają w naszym własnym biurze konstrukcyjnym przy udziale zatrudnionych u nas specjalistów. Pozwala to na dopilnowanie każdego szczegółu i całego procesu produkcyjnego. Gwarantujemy dzięki temu, że nasze urządzenia do sitodruku są najlepszą propozycją w swojej klasie oraz zapewniają wysoki komfort użytkowania.

  • Sami projektujemy i instalujemy rozwiązania elektryczne i automatyki, dzięki czemu kontrolujemy produkcję każdej maszyny do sitodruku na każdym etapie.

  • Zdalny dostęp do sitodrukarek pozwala naszym automatykom na szybką reakcję wobec zmieniających się oczekiwań klienta oraz umożliwia dostosowanie ich pod indywidualne wymagania.

  • Nasz zakład produkcyjny w Dąbrówce k/ Poznania dysponuje odpowiednim sprzętem i fachowcami, odznaczającymi się profesjonalizmem oraz najwyższą jakością świadczonych usług.

  • Cechą wyróżniającą nasze sitodrukarki jest precyzja i szybkość pracy, a także wysoka wydajność i niezawodność.

  • W maszynach do sitodruku stosujemy podzespoły o najwyższej jakości (FESTO, MITSUBISHI, SIEMENS), zapewniające prawidłowe działanie i bezawaryjność.

  • Obsługa maszyny jest intuicyjna, co pozwala na zachowanie wysokiego komfortu użytkowania.

  • Pełne dostosowanie do potrzeb klienta – sitodrukarki powstają z uwzględnieniem indywidualnych i szczegółowych potrzeb klienta.

  • Produkujemy maszyny do sitodruku dla klientów z różnych branży m.in. AGD, farmacja, motoryzacja. Dostosowujemy się do każdych wymagań i jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym potrzebom.

Dopasowane do potrzeb klienta urządzenia do sitodruku

Oferta producenta maszyn do sitodruku, firmy Keller, to przemysłowe sitodrukarki wielokolorowe, które pozwalają na bardzo dokładne nanoszenie obrazu w krótkim czasie. Potwierdzeniem tego są urządzenia do sitodruku z serii ScreenMatic z silnikami serwo. Maszyny sitodrukowe tego rodzaju wyposażone są w sita z pneumatycznym mocowaniem. Położenie sita można bardzo dokładnie kontrolować za pomocą elektrycznej regulacji. Konstrukcja urządzenia do sitodruku jest doskonale sztywna, co przy dużej prędkości druku zapewnia stabilność procesu. Równie dużą sztywnością odznaczają się maszyny sitodrukowe typu ScreenRoto. Urządzenia te zostały wyposażone w mikrometryczną regulację ustawienia głowicy, co pozwala na niezwykle precyzyjną regulację pracy drukarki. Takie rozwiązanie zapewnia najlepszą wydajność oraz wysoki komfort obsługi maszyny do sitodruku.

Nieustannie dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów i proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania. Maszyny ScreenRoto można zamówić z opcjami dejonizacji oraz grzanego sita. Opcjonalnie oferujemy zwiększone pole zadruku oraz większe wymiary detalu. Wygodę pracy zapewnia system kontroli wizyjnej oraz laserowe pozycjonowanie sita.
Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszych urządzeń, zapraszamy do kontaktu.