Maszyny do hotstampingu i hotprintu

O technologii hot stampingu. Hot stamping  to technika druku gdzie główną rolę odgrywają temperatura, nacisk i czynnik barwiący. Do odpowiednio wysokiej temperatury nagrzewana jest matryca z wzorem, który chcemy przenieść na podłoże. Kolejny etap to umieszczenie foli do hot stampingu pomiędzy matrycą a drukowanym podłożem. Następnie matryca dociskana jest z odpowiednią siłą do podłoża co powoduje przeniesienie czynnika barwiącego. Możemy też dodatkowo uzyskać efekt przetłoczenia jeśli drukowany detal się do tego nadaje (np. drewniana skrzyneczka na czekoladki). Inne nazwy tej technologii używane potocznie lub regionalnie to: hot print, złocenie. Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej o technologii hot stamping, to zapraszamy na szkolenia, które organizujemy w naszej firmie. Wspieramy naszych przyszłych i obecnych Klientów przeprowadzając cykl niezbędnych wykładów.

Maszyny do hot stampingu produkowane w KELLER powstają we własnym biurze konstrukcyjnym przy udziale zatrudnionych u nas specjalistów.
Sami projektujemy i instalujemy rozwiązania elektryczne i automatyki.
Zdalny dostęp do maszyn pozwala naszym automatykom na szybką reakcję wobec zmieniających się oczekiwań klienta.
Nasz zakład produkcyjny w Skórzewie k/ Poznania dysponuje odpowiednim sprzętem i fachowcami.
Cechą wyróżniającą naszych maszyn do hot stampingu (zwanych niekiedy złociarkami lub maszynami do hot printu) jest precyzja i szybkość pracy.
W maszynach stosujemy podzespoły o najwyższej jakości (FESTO, MITSUBISHI, SIEMENS).
Obsługa maszyn jest intuicyjna.
Pełne dostosowanie do potrzeb klienta – maszyny do hot stampingu powstają z uwzględnieniem indywidualnych i szczegółowych potrzeb Klienta.
Produkujemy maszyny do hot stampingu dla klientów z różnych branży m.in. AGD, farmacja, motoryzacja.