Aktualności

Współpraca z CLPA i Mitsubishi przy case study nt. innowacyjnej modułowej maszyny do sitodruku i hot stampingu.

Dziękujemy CLPA i Mitsubishi za zaproszenie KELLER do udziału w tak ciekawym projekcie filmowym.

Wspólnie opracowaliśmy case study nt. zastosowania zaawansowanych rozwiązań automatycznych CC-Link IE TSN  w innowacyjnej, zaprojektowanej i wyprodukowanej w Keller maszynie do zadruku opakowań kosmetycznych oraz farmaceutycznych.
Ta modułowa, wysokowydajna maszyna łącząca technologię sitodruku i hot stampingu jest efektem kilkuletniej pracy naszego zespołu badawczo-rozwojowego.

Dzięki przemyślanej konstrukcji i możliwościom sieci CC-Link IE TSN liczba modułów oraz ich kolejność może się zmieniać. Zapewni to naszym klientom dużą elastyczność w planowaniu inwestycji i produkcji.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, prezentującego maszynę w pełnej odsłonie.

 

Sitodrukarka liniowa do druku na szkle

Zapraszamy na prezentację liniowej maszyny sitodrukowej
do zadruku na butelkach szklanych.

📞Zadzwoń i zarezerwuj termin prezentacji: +48 662 801 818

Plan filmowy w siedzibie KELLER

Choć tworzenie filmów, przedstawiających maszyny KELLER to dla nas codzienność, wczoraj mieliśmy przyjemność uczestniczyć w dużym projekcie filmowym wspólnie z organizacją CC-Link Partner Association Europe reprezentowaną przez Johna Browetta, Mitsubishi Electric Poland, realizowanym przez agencję DMA Europa.

Film, który przedstawimy Wam wkrótce, zaprezentuje nowe rozwiązania i możliwości w świecie poligrafii!

Współpraca z Technikum Poligraficznym LELEWEL

W dniu 23.06 miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w Technikum Poligraficznym im. Joachima Lelewela w Poznaniu. 🎓
Podczas tego wydarzenia, jako partner szkoły, w obecności dyrekcji, mieliśmy zaszczyt uhonorować najlepszego ucznia za szczególne osiągnięcia, przekazując mu ufundowaną przez nas nagrodę dyrektora szkoły w postaci laptopa. 💻 🎁 Jesteśmy przekonani, że laptop ten okaże się niezastąpionym narzędziem w dalszym rozwoju umiejętności i pasji nagrodzonego ucznia. Cieszymy się, że możemy wspierać młodych ludzi w ich drodze do sukcesu. 🎉🌟
Serdecznie gratulujemy absolwentom i życzymy im dalszych sukcesów na nowym etapie edukacji.

 

Konferencja „Plastic Film in Mobility” w kwietniu br. w Niemczech

W dniach 26-27 kwietnia br. przedstawiciele firmy KELLER Piotr Rogacki i Damian Bujanowski wzięli udział w 17. konferencji „Plastic Film in Mobility” w Veitshöchheim/Würzburg w Niemczech.

Konferencja organizowana przez SKZ, poświęcona jest trendom projektowym i technologicznym we wnętrzach i na zewnątrz samochodów z integracją inteligentnej elektroniki i innowacyjnymi technologiami zdobienia.

Podczas konferencji omówiono wszystkie aspekty technologii folii w całym łańcuchu wartości, od produkcji folii, przez związane z nią technologie druku i formowania folii, technologie formowania wtryskowego i inne procesy.

Była to również świetna okazja do spotkania się z naszymi partnerami: firmami Proell i Thieme.