Nazywam się Robert Grynia, kieruję działem przygotowania farb graficznych. W firmie KELLER zajmuję się farbami graficznymi i wszystkim, co jest z nimi związane: prowadzę magazyn farb i komponentów, ustalam receptury i kolorystykę, dbam o to by produkt jak najszybciej dotarł do klienta. Chętnie udzielę wszelkich informacji i porad, mój numer telefonu: +48 882 496 104

Naszym Klientom polecamy farby PROELL i SERICOM. Są to marki doskonale znane i cenione wśród fachowców drukujących za pomocą techniki sitodruku. Wdrażając technologie druku w zakładach przemysłowych opieramy się na niezawodności i wysokiej jakości farb graficznych. Pomagamy w doborze farby do druku na określonych podłożach – klienci mogą liczyć na nasze fachowe doradztwo.

Oferta KELLER to wysokiej jakości farby do zadruku różnych powierzchni i produktów. Oferta obejmuje farby sitodrukowe, farby do poddruku pod hotstamping i mirror ink, a także farby na plandeki, szkło i długopisy. Proponujemy produkty marek cenionych w branży poligraficznej. Zamówicie u nas farby sitodrukowe, z których korzystają zakłady przemysłowe w całej Polsce i na świecie.

Przykłady zastosowań farb sitodrukowych:

  • panele AGD
  • elementy wyposażenia samochodów
  • gaśnice
  • opakowania szklane i z tworzyw

Więcej przykładów znajdziesz w kategoriach branżowych na stronie głównej.

Posiadamy w ofercie produkty cenionych producentów w branży poligraficznej. Jesteśmy przedstawicielem wysokiej jakości marek Proell i Sericom.