Dziadek Założyciel. Czy istniał naprawdę?

11.04.1996

Dziadek Założyciel. Czy istniał naprawdę?

Oczywiście, że istniał! Są na to niezbite dowody w postaci naocznych świadków i starych fotografii. Początek istnienia firmy Keller przypada na rok 1996, w którym to roku wspomniany Przodek zaczął wytwarzanie tamponów drukarskich oraz handel maszynami poligraficznymi z Dalekiego Wschodu.    

Firmie szybko przybywało...

11.02.1997

Firmie szybko przybywało...

...zadowolonych Klientów, wiedzących o rzetelności i fachowości naszego Przodka. Bywało, że wschodnie wynalazki potrzebowały nagłej interwencji sprawnego mechanika, który w firmie Keller zaczął działać od roku 1997. Odtąd firma zaczęła dynamiczny rozwój zatrudniając kolejnych mistrzów poligrafii w dziale tamponów tampodrukowych.

Kolejny dział – farby graficzne

12.01.1999

Kolejny dział – farby graficzne

Wobec szybkiego wzrostu sprzedaży maszyn wynikła potrzeba zaopatrywania naszych klientów w materiały eksploatacyjne do nich, przede wszystkim farby. Tak powstała istniejąca do dziś mieszalnia farb poligraficznych. Proces mieszania komponentów nadzorował kosmiczny jak na tamte czasy zestaw: komputer ze spektrofotometrem.

Przygotowalnia form drukowych

19.08.2002

Przygotowalnia form drukowych

To trzeba było zrobić już dawno temu! – krzyknął Przodek Założyciel. Miał na myśli piękną, przestronną i wyposażoną w nowy sprzęt przygotowalnię sitodrukową i tampodrukową. Odtąd mogliśmy samodzielnie produkować wszystko co jest potrzebne, żeby maszyny do sitodruku i maszyny do tampodruku wychodziły od nas kompletnie wyposażone: tampony i matryce do tampondruku, sita do sitodruku i farby graficzne dla tych technik.

Nowa hala maszyn

19.11.2003

Nowa hala maszyn

Nasze dotychczasowe powierzchnie produkcyjne, magazynowe i wystawiennicze okazały się zbyt małe wobec szybkiego rozwoju firmy a także wobec planów Przodka i jego Następcy. Firma Keller zaczyna wynajmować nową halę w Przeźmierowie.

Rozrastamy się – kolejna lokalizacja

18.03.2006

Zadowolonych klientów przybywało. Juz nie jeden a cztery duże koncerny o światowym zasięgu zaufały naszemu potencjałowi. Kolejne projekty maszyn do: sitodruku, tampodruku, hot stampingu, automatyzacji linii produkcyjnych wyszły z głowy a później z komputera Piotra. A zatrudnieni montażyści realizowali te projekty w nowej dużej hali produkcyjnej w Skórzewie.

Keller przedstawicielem Proell

05.10.2010

Keller przedstawicielem Proell

W połowie 2010 roku Keller zostaje przdstawicielem firmy Proell. Farby z niemieckiego koncernu to uznany na świecie produkt. Nasza mieszalnia farb graficznych zyskała ważnego dostawcę.