KELLER poligrafia dla przemysłu sp. z o. o. sp. k. to czołowy polski producent maszyn i urządzeń poligraficznych oraz lider w automatyzacji produkcji przemysłowej. Nasi pracownicy uczestniczą w procesach produkcyjnych, oddając do rąk Klientów produkty na wysokim, światowym poziomie. Produkujemy urządzenia do sitodruku, tampodruku i hotstampingu, zapewniamy szkolenia, wsparcie techniczne i materiały eksploatacyjne.

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM FIRMY, POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO:

Specjalista przygotowania produkcji – tampony drukarskie

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Skórzewo (pow. poznański) (okolice)

OPIS STANOWISKA:

  • przygotowanie i produkcja tamponów drukarskich
  • samodzielna organizacja i koordynacja działań produkcyjnych
  • zapewnienie efektywnego procesu produkcyjnego
  • kontakt z klientem i obsługa bieżących zapytań
  • rozwój technologiczny działu tampodruku

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • zdolności manualne i techniczne
  • dokładność i sumienność
  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • znajomość technologii druku, w szczególności tampodruku będzie atutem
  • komunikatywność, umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość pracy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie z transparentnym systemem prowizji
  • przyjazną atmosferę i pracę, do której przychodzi się z uśmiechem na twarzy
  • umowę o pracę
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość awansowania wewnątrz struktur firmy
  • indywidualną ścieżkę rozwoju
  • możliwość współpracy ze światowymi markami
  • wsparcie technologiczne i rozwojowe
  • stałe godziny pracy