KELLER poligrafia dla przemysłu sp. z o. o. sp. k. to czołowy polski producent maszyn i urządzeń poligraficznych oraz lider w automatyzacji produkcji przemysłowej. Nasi pracownicy uczestniczą w procesach produkcyjnych, oddając do rąk Klientów produkty na wysokim, światowym poziomie. Produkujemy urządzenia do sitodruku, tampodruku i hotstampingu, zapewniamy szkolenia, wsparcie techniczne i materiały eksploatacyjne.

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM FIRMY, POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO:

SPECJALISTA DS. SYSTEMU ERP

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Dąbrówka (pow. poznański) (okolice)

OPIS STANOWISKA:

  • nadzór nad systemem ERP SYMFONIA,
  • optymalizacja działania wszystkich modułów systemu,
  • wdrożenie modułu CRM,
  • raportowanie postępów prac do przełożonego,
  • wsparcie działu handlowego w bieżących pracach.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z systemami ERP (mile widziana znajomość programu SYMFONIA) – co najmniej 2 lata,
  • znajomość funkcjonowania systemu, obiegu dokumentów (zakładanie indeksów, dokumenty handlowe, ofertowanie i zbieranie danych w systemie, generowanie raportów, dokumenty magazynowe i produkcyjne),
  • samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań umożliwiające optymalizację konfiguracji systemu,
  • gotowość do pracy w strukturach działu handlowego,
  • samodzielność i kreatywność w realizacji zadań,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach Działu Handlowego w nowoczesnej i dynamicznej firmie,
  • stabilne i perspektywiczne zatrudnienie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • prywatna opieka medyczna,
  • kursy i szkolenia,
  • elastyczny czas pracy,
  • spotkania integracyjne,
  • parking dla pracowników,
  • kawa i herbata.