KELLER poligrafia dla przemysłu sp. z o. o. sp. k. to czołowy polski producent maszyn i urządzeń poligraficznych oraz lider w automatyzacji produkcji przemysłowej. Nasi pracownicy uczestniczą w procesach produkcyjnych, oddając do rąk Klientów produkty na wysokim, światowym poziomie. Produkujemy urządzenia do sitodruku, tampodruku i hotstampingu, zapewniamy szkolenia, wsparcie techniczne i materiały eksploatacyjne.

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM FIRMY, POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO:

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI I OBSŁUGI SYSTEMU ERP

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Dąbrówka (pow. poznański) (okolice)

OPIS STANOWISKA:

  • ustalanie i monitorowanie poziomu zapasu surowców,
  • tworzenie i zarządzanie zapotrzebowaniem materiałowym,
  • współpraca przy tworzeniu instrukcji i procedur logistycznych,
  • wystawianie dokumentów sprzedaży/dostawy,
  • wprowadzanie zamówień do systemu, obsługa systemu – Symfonia ERP,
  • obsługa logistyczna zamówień,
  • obsługa magazynu (przyjmowanie dostaw, wysyłka towarów),
  • składanie zamówień u dostawców,
  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z kontrahentami firmy,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie.

Wymagania:

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy wielowątkowej i pracy w grupie,
  • wykształcenie wyższe – kierunek logistyka,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość operacyjnych procesów logistycznych w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie w obszarze logistyki (planowanie, zaopatrzenie, prognozy, zarządzanie magazynem),
  • doświadczenie w pracy z systemem ERP (preferowana Symfonia).

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
  • praca w nowej hali produkcyjnej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • prywatna opieka medyczna,
  • spotkania integracyjne,
  • kawa / herbata,
  • parking dla pracowników.