KELLER poligrafia dla przemysłu sp. z o. o. sp. k. to czołowy polski producent maszyn i urządzeń poligraficznych oraz lider w automatyzacji produkcji przemysłowej. Nasi pracownicy uczestniczą w procesach produkcyjnych, oddając do rąk Klientów produkty na wysokim, światowym poziomie. Produkujemy urządzenia do sitodruku, tampodruku i hotstampingu, zapewniamy szkolenia, wsparcie techniczne i materiały eksploatacyjne.

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM FIRMY, POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO:

MONTAŻYSTA

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Dąbrówka (pow. poznański) (okolice)

OPIS STANOWISKA:

  • montaż mechaniczny maszyn, modułów montażowych w oparciu o dokumentację techniczną,
  • dbanie o porządek na dziale.

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • sumienności i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań,
  • zdolności manualne oraz obsługa elektronarzędzi,
  • zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych, złożeniowych,
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia, system motywacyjny,
  • praca na pełen etat, na jednej zmianie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • prywatna opieka medyczna,
  • kursy i szkolenia,
  • elastyczny czas pracy,
  • spotkania integracyjne,
  • parking dla pracowników,
  • kawa i herbata.