KELLER poligrafia dla przemysłu sp. z o. o. sp. k. to czołowy polski producent maszyn i urządzeń poligraficznych oraz lider w automatyzacji produkcji przemysłowej. Nasi pracownicy uczestniczą w procesach produkcyjnych, oddając do rąk klientów produkty na wysokim, światowym poziomie. Produkujemy urządzenia do sitodruku, tampodruku i hotstampingu, zapewniamy szkolenia, wsparcie techniczne i materiały eksploatacyjne.

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM FIRMY, POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO:

Młodszy specjalista ds. logistyki

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Skórzewo (pow. poznanski)

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie wysyłek do klientów
  • kontakt z klientem i obsługa bieżących zapytań
  • przyjmowanie towarów na magazyn farb
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • obsługa programu Symfonia

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • zdolności manualne i techniczne
  • dokładność i sumienność
  • komunikatywność, zdolności interpersonalne
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • mile widziana obsługa wózków widłowych
  • mile widziana znajomość programu Symfonia

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość awansowania wewnątrz struktur firmy
  • wsparcie technologiczne i rozwojowe
  • stałe godziny pracy (7-15)