KELLER poligrafia dla przemysłu sp. z o. o. sp. k. to czołowy polski producent maszyn i urządzeń poligraficznych oraz lider w automatyzacji produkcji przemysłowej. Nasi pracownicy uczestniczą w procesach produkcyjnych, oddając do rąk Klientów produkty na wysokim, światowym poziomie. Produkujemy urządzenia do sitodruku, tampodruku i hotstampingu, zapewniamy szkolenia, wsparcie techniczne i materiały eksploatacyjne.

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM FIRMY, POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO:

MAGAZYNIER / MŁODSZY SPECJALISTA DS. MAGAZYNOWYCH

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Dąbrówka (pow. poznański) (okolice)

OPIS STANOWISKA:

  • wykonywanie bieżących prac magazynowych
  • rozładunek i załadunek towarów
  • przyjmowanie i wydawanie towarów w systemie
  • kompletacja towarów pod projekty
  • prace porządkowe
  • wykonywanie czynności niezbędnych związanych z realizacją zamówień oraz dostaw
  • raportowanie i kontrola stanów magazynowych

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • tworzenie dokumentacji magazynowej
  • biegła obsługa komputera
  • odpowiedzialność
  • wykształcenie minimum średnie
  • prawo jazdy kat. „B”
  • samodzielność, operatywność w działaniu, komunikatywność
  • nastawienie na realizację zadań
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • mile widziane uprawnienie UDT do obsługi wózków widłowych
  • mile widziane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia, system motywacyjny
  • praca na pełen etat
  • praca na jednej zmianie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • kursy i szkolenia
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • kawa i herbata