KELLER poligrafia dla przemysłu sp. z o. o. sp. k. to czołowy polski producent maszyn i urządzeń poligraficznych oraz lider w automatyzacji produkcji przemysłowej. Nasi pracownicy uczestniczą w procesach produkcyjnych, oddając do rąk Klientów produkty na wysokim, światowym poziomie. Produkujemy urządzenia do sitodruku, tampodruku i hotstampingu, zapewniamy szkolenia, wsparcie techniczne i materiały eksploatacyjne.

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM FIRMY, POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO:

DRUKARZ TAMPODRUKOWY/SITODRUKOWY DO DZIAŁU R&D

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Dąbrówka (pow. poznański) (okolice)

OPIS STANOWISKA:

  • dobór farb graficznych do danego podłoża,
  • kontakt z dostawcami farb i innych materiałów,
  • zarządzanie recepturami kolorystycznymi farb graficznych,
  • dobór odpowiedniej technologii (tampony, sita, farby itd.),
  • czynności związane z wdrożeniem technologii druku w zakładach naszych klientów.

Wymagania:

  • znajomość maszyn i procesów tampodrukowych i/lub sitodrukowych,
  • znajomość technologii druku,
  • doświadczenie na stanowisku operatora maszyn/technologa druku,
  • umiejętność doboru składników procesu do danego zlecenia,
  • kreatywne i optymistyczne podejście do rozwiązywanych problemów,
  • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia, system motywacyjny,
  • możliwość realizacji innowacyjnych projektów,
  • praca na pełen etat,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • prywatna opieka medyczna,
  • kursy i szkolenia,
  • elastyczny czas pracy,
  • spotkania integracyjne,
  • parking dla pracowników,
  • kawa i herbata.