KELLER poligrafia dla przemysłu sp. z o. o. sp. k. to czołowy polski producent maszyn i urządzeń poligraficznych oraz lider w automatyzacji produkcji przemysłowej. Nasi pracownicy uczestniczą w procesach produkcyjnych, oddając do rąk klientów produkty na wysokim, światowym poziomie. Produkujemy urządzenia do sitodruku, tampodruku i hotstampingu, zapewniamy szkolenia, wsparcie techniczne i materiały eksploatacyjne.

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM FIRMY, POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO:

Automatyk

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Dąbrówka (pow. poznański)

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie algorytmów sterowania
  • Tworzenie i wdrażanie aplikacji programowych sterowników MITSUBISHI, SIEMENS i innych
  • Tworzenie i wdrażanie aplikacji wizualizacyjnych
  • Tworzenie i wdrażanie inspekcji wizyjnych
  • Rozwiązywanie problemów bieżących związanych z realizowanymi projektami
  • Realizacja zamówień projektowych

Wymagania:

  • Ukończone studia na kierunku automatyka lub pokrewnym
  • Praktyczna umiejętność programowania sterowników PLC Mitsubishi (mile widziane Siemens), paneli HMI Proface oraz modułów Safety,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość zagadnień automatyki przemysłowej
  • znajomość dyrektywy maszynowej
  • Zdolności analityczne i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, system motywacyjny
  • Możliwość realizacji innowacyjnych projektów
  • Praca na pełen etat
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Kursy i szkolenia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Kawa / herbata
  • Parking dla pracowników