Wielokolorowa tampodrukarka o budowie modułowej

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego filmu przedstawiającego pracę wielokolorowej maszyny tampodrukowej o budowie modułowej charakteryzującej się wysoką precyzją i szybkością druku.

Można na niej drukować różne przedmioty, począwszy od gadżetów reklamowych, poprzez opakowania z tworzyw sztucznych i szkła, kończąc na szerokiej gamie różnych produktów dla branży automotive, medycznej, farmaceutycznej i AGD.

Możliwość modułowego rozbudowywania maszyny i montowania różnego rodzaju oprzyrządowania zapewnia dużą elastyczność i uniwersalność maszyny. Wszystkie parametry mogą być ustawiane z pulpitu, w tym na przykład mieszanie farby.

Wydajność mechaniczna maszyny wynosi 1,8 sek. / cykl.

Maszyna daje wiele ciekawych możliwości, na przykład możliwość wielokrotnego pobierania i oddawania farby na detal w tym samym cyklu, pozycjonowanie kolejnych kolorów względem siebie, międzyoperacyjne podsuszanie detali, automatyczny system czyszczenia tamponów, system „no object–no print”, automatyczny rozładunek detali, łatwe przezbrojenie maszyny na druk innego detalu.