Pracowity lipiec na hali montażowej KELLER. Szybki przegląd powstajacych u nas maszyn i urządzeń poligraficznych.

W hali montażowej Keller spory ruch. Produkujemy równolegle pięć urządzeń poligraficznych:

  • Maszyna sitodrukowa, trójkolorowa do zadruku paneli AGD. Zastosowaliśmy innowacyjny napęd, który bezpośrednio wpłynie na szybkość i jakość druku. Proces druku farbami UV. Duża wydajność.
  • Sitodrukarka jednokolorowa do zadruku buteleczek na kosmetyki. Kształt drukowanego detalu cylindryczny. Łatwe przezbrojenie maszyny na inną wielkość detalu. Utrwalanie farby promieniami UV i moduł z kontrolą wizyjną jakości zadruku.
  • Maszyna do tampondruku (tampodruku) z dwoma sekcjami drukującymi do długopisów albo innych przedmiotów cylindrycznych. Inteligentny podajnik detalu z funkcją automatycznego pozycjonowania. Jonizacja powierzchni oraz utrwalanie farby graficznej promieniami IR (podczerwień).
  • Maszyna sitodrukowa, czterokolorowa do detali okrągłych, cylindrycznych i stozkowych. Całkowicie zautomatzowany proces druku.
  • Urządzenie pomocnicze do odbioru zadrukowanych tekstyliów z maszyny sitodrukowej. Zapewnia w pełni zautomatyzowany proces produkcji.

Wszystkie wymienione urządzenia powstały pod indywidualne zamówienia naszych Klientów i są w pełni dostosowane do istniejąych linii produkcyjnych.