KELLER Poligrafia dla Przemysłu sp. z o.o. sp. k.

Siedziba firmy:
ul. Przylesie 1
60-185 Skórzewo k/Poznania

Mail: sales@e-keller.pl

W CZYM MOŻEMY POMÓC?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania i wątpliwości. Zależy nam na tym, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie dlatego każda z osób poniżej chętnie poświęci Państwu swój czas. Stawiamy na profesjonalizm i współpracę.

Zaspół KELLER

Dział sprzedaży
Adres mailowy:
sales@e-keller.pl
Robert Kur
Inżynier sprzedaży
Adres mailowy:
r.kur@e-keller.pl
Krzysztof Porada
Inżynier sprzedaży
Adres mailowy:
k.porada@e-keller.pl
Marcin Koligat
Sales Manager
Adres mailowy:
m.koligat@e-keller.pl
Dział wsparcia technicznego
Piotr Górczak
Specjalista R&D
Adres mailowy:
p.gorczak@e-keller.pl
Jakub Witczak
R&D Manager
Adres mailowy:
j.witczak@e-keller.pl
Joanna Fadrowska
Specjalista ds. marketingu
Radosław Żmijewski
Dyrektor handlowy
Dział przygotowania produkcji / Obsługi Klienta

Tampony silikonowe

Agnieszka Walkowiak
Specjalista ds. tamponów drukarskich
Adres mailowy:
tampony@e-keller.pl

Farby graficzne

Robert Grynia
Logistyka / farby graficzne
Adres mailowy:
farby@e-keller.pl

Hot stamping

Marcin Piekarski
Specjalista ds. hot stampingu

Tampodruk / sitodruk

Tomasz Kwiecień
Kierownik działu przygotowania produkcji
Dział techniczny
Produkcja
Damian Bujanowski
Dyrektor techniczny
Tomasz Andrzejewski
Kierownik działu automatyki
Mariusz Udodik
Kierownik produkcji
Adres mailowy:
m.udodik@e-keller.pl
Łukasz Chmielewski
Kierownik montażu
Księgowość
Jagoda Olesińska
Księgowa
Iga Ziółkiewicz
Młodsza księgowa
Zarząd
Piotr Uranowski
Piotr Rogacki
Adres mailowy:
p.rogacki@e-keller.pl
Dane rejestrowe
KELLER Poligrafia dla Przemysłu sp. z o.o. sp. k.
Adres pocztowy:
ul. Brzoskwiniowa 19,
62-081 Przeźmierowo
NIP:
781 189 32 54
REGON:
302655865
KRS:
0000497690