Maszyny i urządzenia do tampondruku

O technologii tampodruku. Tampodruk to technologia druku pośredniego, gdzie farba za pomocą tamponu silikonowego przenoszona jest z matrycy na drukowany kształt. Metalowa matryca wykonana jest tak, aby ilość farby dostająca się z niej na tampon była odpowiednia. We właściwy sposób trzeba też dobrać twardość i kształt tamponu silikonowego (tamponu drukarskiego). W technologii tampodruku mamy możliwość zadruku kształtów cylindrycznych, stożkowych, kulistych i nieregularnych (np. zakończenia narożnikowe listew ozdobnych). Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej o tampodruku, to zapraszamy na szkolenia, które organizujemy w naszej firmie. Wspieramy naszych przyszłych i obecnych Klientów przeprowadzając cykl niezbędnych wykładów.

  • Maszyny tampodrukowe produkowane w KELLER powstają we własnym biurze konstrukcyjnym przy udziale zatrudnionych u nas specjalistów.
  • Sami projektujemy i instalujemy rozwiązania elektryczne i automatyki.
  • Zdalny dostęp do tampodrukarek pozwala naszym automatykom na szybką reakcję wobec zmieniających się oczekiwań klienta.
  • Nasz zakład produkcyjny w Skórzewie k/ Poznania dysponuje odpowiednim sprzętem i fachowcami.
  • Cechą wyróżniającą naszych tampodrukarek jest precyzja i szybkość pracy.
  • W maszynach stosujemy podzespoły o najwyższej jakości (FESTO, MITSUBISHI, SIEMENS).
  • Obsługa maszyny jest intuicyjna.
  • Nasza pracownia tamponów silikonowych jest w stanie wykonać usługowo tampony silikonowe o dowolnym kształcie i odpowiednich parametrach.
  • Pełne dostosowanie do potrzeb klienta – tampodrukarki powstają z uwzględnieniem indywidualnych i szczegółowych potrzeb Klienta.
  • Produkujemy maszyny do tapodruku dla klientów z różnych branży m.in. AGD, farmacja, motoryzacja.

Szybkie i precyzyjne maszyny do tampondruku

W naszej ofercie znajdują się tak interesujące urządzenia do tampondruku, jak TampoMaster I-table o sztywnej konstrukcji płytowej. Maszyny z tej serii odznaczają się również dużą prędkością pracy – nawet 3300 cykli w ciągu godziny. Modele TampoMaster zapewniają bardzo wysoki komfort pracy. Działają niezwykle cicho, gdyż mechanizm opiera się na napędzie elektrycznym. Wygodny panel pozwala na regulację pozycji pobrania i oddania wzoru.
Polecamy również maszyny tampodrukowe z serii TampoMatic. To urządzenia, które w standardzie oferują aż 3500 receptur, a prędkość maksymalna TampoMatic sięga 2400 cykli na godzinę. W modelach tego typu nie zabrakło serwoelektrycznej regulacji stołu, a dzięki doskonałej współpracy z transporterami, tampondrukarka umożliwia precyzyjne nanoszenie detali w ruchu.

Jako producent maszyn tampondrukowych proponujemy również wysokiej jakości tamponiarki rotacyjne do drukowania profili zakrętek, pastylek czy drażetek.
Skontaktujcie się Państwo z nami, by poznać szczegóły oferty lub zapisać się na szkolenie dotyczące wybranych urządzeń.