Maszyny i urządzenia do sitodruku

O technologii sitodruku. Sitodruk jest to technologia druku gdzie farba jest przeciskana na docelowe podłoże przez oczka sita (siatki), stąd nazwa tego procesu. Naniesiona na powierzchnię sita emulsja światłoczuła, w odpowiedni sposób naświetlona, wywołana i utrwalona pozwala nam precyzyjnie określić, które miejsca siatki będą przepuszczać farbę a które nie – jednym słowem uzyskamy drukowany wzór. KELLER od kilku lat produkuje i wdraża przemysłowe maszyny sitodrukowe. Mają zastosowanie w różnych branżach (m. in. AGD, farmacja, motoryzacja). Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej o sitodruku, to zapraszamy na szkolenia, które organizujemy w naszej firmie. Wspieramy naszych przyszłych i obecnych Klientów przeprowadzając cykl niezbędnych wykładów.

  • Oferujemy maszyny sitodrukowe do druku: płaskiego, na okrągło, przedmiotów stożkowych i do przedmiotów o kształtach nieregularnych.
  • Maszyny do sitodruku produkowane w KELLER powstają we własnym biurze konstrukcyjnym przy udziale zatrudnionych u nas specjalistów.
  • Sami projektujemy i instalujemy rozwiązania elektryczne i automatyki.
  • Zdalny dostęp do sitodrukarek pozwala naszym automatykom na szybką reakcję wobec zmieniających sie oczekiwań klienta.
  • Nasz zakład produkcyjny w Skórzewie k/ Poznania dysponuje odpowiednim sprzętem i fachowcami.
  • Cechą wyróżniającą nasze sitodrukarki jest precyzja i szybkość pracy.
  • W maszynach stosujemy podzespoły o najwyższej jakości (FESTO, MITSUBISHI, SIEMENS).
  • Obsługa maszyny jest intuicyjna.
  • Pełne dostosowanie do potrzeb klienta – sitodrukarki powstają z uwzględnieniem indywidualnych i szczegółowych potrzeb Klienta.
  • Produkujemy maszyny do sitodruku dla klientów z różnych branży m.in. AGD, farmacja, motoryzacja.

Dopasowane do potrzeb klienta urządzenia do sitodruku

Oferta KELLER to przemysłowe sitodrukarki wielokolorowe, które pozwalają na bardzo dokładne nanoszenie obrazu w krótkim czasie. Potwierdzeniem tego są urządzenia do sitodruku z serii ScreenMatic z silnikami serwo. Maszyny tego rodzaju mają sita z pneumatycznym mocowaniem. Położenie sita można bardzo dokładnie kontrolować za pomocą elektrycznej regulacji. Konstrukcja urządzenia jest doskonale sztywna, dzięki czemu druk z dużą prędkością nie wpływa negatywnie na stabilność procesu. Równie dużą sztywnością odznaczają się maszyny sitodrukowe typu ScreenRoto. Urządzenia te zostały wyposażone w mikrometryczną regulację ustawienia głowicy, co pozwala na niezwykle precyzyjną regulację pracy drukarki.

Maszyny ScreenRoto można zamówić z opcjami dejonizacji oraz grzanego sita. Opcjonalnie oferujemy zwiększone pole zadruku oraz większe wymiary detalu. Wygodę pracy zapewnia system kontroli wizyjnej oraz laserowe pozycjonowanie sita.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszych urządzeń, zapraszamy do kontaktu.